Author: B***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Not bad good
Price: HK$19.00
Original Price: HK$32.00
| Texture | Cream |
| Style Type | Cream |
| Hair Type | Dry |
| Type | Hair Edge Control Products |
| Hair Concern | Shine Enhancing |
| 淨容量 | 15 ml |
| 長度 | 2.7 cm |
| 寬度 | 2.6 cm |
| 高度 | 18.5 cm |
| SKU | sb260202154120930400675 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 6377847 people said the quality is very good!
Author: B***e
Date:
Review: Not bad good
Author: N***a
Date:
Review: good. ..... . ......
Author: l***6
Date:
Review: The texture of the gel is not good, gloopy and leaves residue
Author: p***2
Date:
Review: 使いやすいです。また購入します。
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.